Kom jij ons team versterken? - Loft Lifestyle Salon
5076
post-template-default,single,single-post,postid-5076,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.9,woocommerce-no-js,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.7.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-26.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-8551

Kom jij ons team versterken?

ac4f4c2182dcd9d365fd84ac8adccae4 Loft is een elegante en kosmopolitische salon in het hartje van Bussum, 20 minuten rijden van Amsterdam. Voor vrouwen en voor mannen.

Bij Loft word je ontvangen door een team die samen 1 doel hebben; ervoor zorgen dat jij er goed uitziet en je goed en aantrekkelijk voelt, met gezond en glanzend haar en een stralend gezicht. En we laten je zien hoe je dit zelf kunt onderhouden. Eerlijk advies, goed knippen, smaakvol kleuren, naturelle styling en make up en de beste huidverzorging.

Wij zijn op zoek naar een Topstylist die ons team kan komen versterken.

 

Ben jij degene die:
*smaakvol kan knippen en kleuren?
*goed en eerlijk advies kan geven aan onze klanten?
*het leuk vindt om onze klanten te verwennen en helemaal tot rust laten komen in de salon?
*zelfstandig kan werken, maar ook in teamverband kan functioneren?
*achter de filosofie staat van Aveda?
*leergierig is en constant nieuwe coupes en trends wilt leren?
*4 dagen wilt werken?

Neem dan contact met ons op en maak een vrijblijvende kennismakingsgesprek met ons.

Ben jij nieuwsgierig geworden?
Neem dan een kijkje op onze website: www.lofthair.nl

Of stuur je CV en motivatie naar: info@lofthair.nl ter attentie van Mandy of bel ons op 035-698 45 45

Geen reactie's

Sorry, het is niet mogelijk om te reageren.