LOFT Team nieuws - Loft Lifestyle Salon
4951
post-template-default,single,single-post,postid-4951,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.9,woocommerce-no-js,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-26.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-8551

LOFT Team nieuws

growMet trots kunnen we je laten weten dat ons team een Topstylist en een Senior Stylist rijker is! 
per 1 oktober is Stephanie Otte Topstylist
Stephanie startte bij Loft als stagiaire  en heeft zich in de afgelopen jaren prachtig ontwikkeld in haar vak. Een van nature sprankelende persoonlijkheid, uitgegroeid tot een sprankelende, allround Topstylist met de juiste technische skills én een authentiek gevoel voor stijl.
per 1 oktober is Maaike Koelewijn Senior Stylist
Maaike startte bij Loft als Topstylist, en werd zelfs gevolgd door trouwe fans. Maaike is zo’n kapper waarvan je weet dat zij altijd het beste van zichzelf zal geven om uit jouw haar het mooist mogelijke te halen. Het aantal fans blijft groeien, en haar vakbekwaamheid deelt zij met ons team tijdens trainingen en het begeleiden van Juniors. Een echte Senior.wat betekent dit voor jou?
Op de eerste plaats natuurlijk dat je bij Stephanie en Maaike in zeer goede handen bent!
Heb je voor 1 oktober een behandeling geboekt bij Stephanie of Maaike? Dan betaal je nog gewoon het ‘oude’ tarief. Voor behandelingen die je vanaf vandaag (2 oktober) boekt  wordt het tarief gerekend dat hoort bij ieders huidige niveau.
Wij zijn erg trots op ons hele team, op hun gastvrijheid en teamspirit, en op ieders bereidheid om te leren en te blijven leren. Daardoor kunnen we samen groeien als Loft.

Geen reactie's

Sorry, het is niet mogelijk om te reageren.